| anonim_4396 a întrebat:

dau funda pentru cel mai bun raspuns. pe 26 decembrie mi-a venit ultima menstruatie, am avut un contact sexual pe data de 24 decembrie inainte sa-mi vina menstruatia apoi luna aceasta mi-a intarziat 9 zile, nu am simptome de sarcina cum ar fi modificarea sanilor, greturi, mirosuri ...etc doar ca nu imi vine si ma ingrijorez ca nu sunt casatorita si mi frica ca nu imi doresc copii acum, va rog da-timi un sfat

3 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Daca pe data de 24 a fost actul si ai avut la 2 zile menstruatie atunci nu era cum sa ramai gravida.

| NicoletaNico18 a răspuns (pentru gemeni6226):

Ce pot sa fac să-mi vina mai repede, aștept și tot nu mai vine, încep sa ma îngrijorez

| gemeni6226 a răspuns (pentru NicoletaNico18):

Cumpara un test de sarcina si atunci sti adevarul.7 lei in farmacii.