| Nimeniii11 a întrebat:

happy

Deci, eu peste cateva zile ma duc la mare... si mi-am luat azi un costum de baie are foarte putin burete. (eu am sani mici, am 15 ani ) si se vede urat pe mine sad. m-am gandit sa mai bag ceva in sutien. dar nu stiu ce.
Ma gandeam la vata sau la ceva nu stiu... Voi ce ziceti sa imi bag?

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

L-ai putea umple cu creierul tău secat de orice urmă de speranță. La apă o să se umfle.
Ai 15 ani, țâțe mici, dar vrei să arăți de 15 ani și cu țâțe ceva mai mari?
Iar când o să te alerge un pedofil cu ea în mână să-ți dea violul o să răcnești că toți sunt niște obsedați.

| IndiferentXD a răspuns:

Ha happy esti haioasa!
Nu esti singura si nici ultima fata cu sanii mici, poarta costumul normal, te duci la mare sa te relaxezi, sa te distrezi nu sa faci parada modei happy + ca esti si mica de varsta... keep calm!

| BrokenArrow a răspuns:

Carne de curcan.

| gozzila a răspuns:

In ziua de azi se merge pe toples, renunta la inhibitii. nu esti singura cu sani mici si nu e nici o rusine de ce a dat mama natura. sau cumpara un costum fara burete...