| RoXxy a întrebat:

Influenteaza intr-un fel muzica in timpul somnului? Vreau sa zic daca are vreun efect negativ asupra mea? Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| Mihaela_3187 a răspuns:

Daca e la incet nu are efect negativ! Muzica linistita din contra iti linisteste creierul si stomacul le aranjeaza acolo si te ajuta sa adormi mai usor si fiind mai linistita. Deci nu-ti fa griji!

7 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Depinde si ce fel de muzica. Daca e de ambienta nu, dar daca e rocksau manele da. laughing Adk cine poate dormi in zgomotul ala? laughing

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

@Satana,urinez eu pe arta ta, sparto/ule!

| emima a răspuns:

Nu nu cred ca are vreun efect negativ

| cristi2011 a răspuns:

Recomand ceva relaxant. te va ajuta cu siguranta sa dormi mai bine: http://www.vide.ro/......he%20Storm

| Satana a răspuns:

@PaladeOvidiu Rock-ul e arta, nu zgomot, spartule.

| viavo a răspuns:

Buna doar acum vad intrebarea ta.Da! In primul rand activeaza vise si ganduri noi.muzica te face sa ai pe perioada somnulu vise urate sau placute, in unele cazuri pot fi vise cu o intamlare dramatica dar care iti ofera iti ofere o stare de liniste sau opua si te face sa te gandesti dupa somn la acel vis. Dupa cum au constatat oamenii de stiinta, visul e un gand si gandurile omului afecteaza Universul! Adica ori ce gand afecteaza, schimba intamplarile din timp si spatiu, chiar daca noi nu constientizam aceste modificari.

| Moha a răspuns:

Da are un efect negativ, asupra urechilor! Funda?