| alex123456 a întrebat:

Buna TPU mi-am instalat un windows nou adica windows xp am bagat netul in calculator cand s-a terminat de instalat windowsul am bagat internetul luminita din spatele calculatorului se aprindea, dar nu merge internetul m-am dus conexiune in retea si nu vedeam local arena conexion.Cum sa-l instalez? dau funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi driverul de net ...baga cd-ul cu driverul *sau stickul *, urmeaza pasii ...seteaza conexiunea, si o sa iti mearga!
si daca nu mai stii exact detaliile suna la provider si o sa iti dea ei asistenta telefonica, sau o sa trimita pe cineva

| alex123456 explică (pentru Apache):

Eu nu mai am driverul de instalat ca eu iau de la un modem ca am doua calculatoare si am tras cablu din modem in calculator

1 răspuns: