| Victoristian a întrebat:

Nu de mult am o stare destul de negativă asupra sănătății mele. Ce înseamnă asta? Păi, cum am spus mai sus, nu de mult toată starea asta mă reprezintă să spun așa mai tot timpul. Adică nu prea mai socializez cu prietenii, cu colegii, nu mai sunt atenta la ore, nu prea mai mănânc parcă sunt în altă lume, deși vreau să-mi revin, nu pot. Ce se întâmplă cu mine?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Probabil ești într-o stare depresivă.
De ce nu încerci să îți schimbi programul?
Încearcă ceva nou, care să îți placă.

| Victoristian explică (pentru Andreeush):

Am uitat să Menționez faptul ca am o relație de 1 an jumate

| Victoristian explică (pentru Andreeush):

Am uitat să mentionez ca am o relație de 1 an jumate. Cum pot trece peste? Va rog sa ma ajutati

| Andreeush a răspuns (pentru Victoristian):

Cumva te afli într-o relație toxică?