| LeeJiEun a întrebat:

S-a terminat deja scoala si mi-e dor de colegii mei si de prietenii din scoala. Mi-am adus aminte ca niste prieteni buni sunt in a 8-a si anul viitor nu mai sunt la scoala unde sunt eusad. Pe voi nu va intristeaza asta?crying

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca erau de treaba da imi parea rau ca nu-i mai vad.

| LeeJiEun explică:

E.ei sunt super de treaba.Desi ca ne intalnim in fiecare zi in parc...Dar nu va mai fii la felsadNu ne vom mai vedea. doar poate ft rarcryingImi pare super rau ca sunt super.adica nha ne intelegem foarte bine/.