| daniella2336 a întrebat:

Seara trecută am dormit la o mătușă de a mea și în urmă cu vreo 2 săptămâni a murit fratele soțului mătușii mele, soțul mătușii mele a plecat în străinătate. Pe la 03:00 sau aproximativ 04:00 dimineața, mătușa mea a adormit, după ce nu dormise toată noaptea,după ce a adormit,peste câteva minute eu m-am trezit și m-am așezat în fața televizorului pe pat,iar mătușa mea m-a întrebat ce fac,i-am răspuns spunându-i "nimic mătușă,cânt în biserică", ea mi-a zis să dorm, iar eu m-am întors înapoi la somn.Eu nu-mi amintesc asta, dar ce înseamnă chestia asta?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mănânci seara prea mult

| Lioana a răspuns:

Ori tu esti sombambula ori matusa ta a visat cu tine si nu si-a dat seama ca s fost vis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buhuhu

| Demidol a răspuns:

Asta inseamna ca ai fost obraznica cu matusa ta dar cauti o scuza ca sa scapi de cearta.