| ABlueScarf a întrebat:

vreau putin ajutor.De obicei, cand visez simt ca sunt intr-un vis, si ca nu mi se poate intampla nimic.De exemplu, acum 3 zile am visat ca eram cu mama mea pe hol si din sufragerie venea o entitate neagra.Cand era la vreo 2-3 metrii de mine i-am spus mamei mele:Nu te teme, e doar un vis! Iar cand a intins mana spre mine m-am trezit brusc.

Răspuns Câştigător
| sublime89 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Unii oameni au aceasta capacitate de a realiza ca viseaza. Si de obicei te trezesti imediat dupa ce iti dai seama de asta. Probabil ca in unele vise se petrec niste lucruri atat de ciudate, incat iti poti da seama ca asa ceva nu s-ar putea intampla in realitate. Un exemplu e si visul tau laughing

| ABlueScarf explică (pentru sublime89):

Multumesc pentru raspuns, mai astept si alte pareri!

1 răspuns: