| GivingUp a întrebat:

Vreau sa va zic ceva.
Prietenul meu a avut accident de masina si si-a fisurat coloana vertebrala. asta s-a intamplat de ceva timp. cam 1 luna si ceva. Doctorul a zis ca nu are nimic grav. Doar sa nu faca miscari bruste si sa nu-si forteze puterile. Eh. el a respectat sfatul medicului dar durerile s-au accentuat si acum a mers la alt medic si tocmai a aflat ca o sa ramana in cateva zile paralizat la picioare. Tot medicul a zis ca nu se poate face nimic. Ma gandeam la o operatie dar ar fi prea scumpa si nu ne permitem sad oare poate ramane paralizat o vreme si dupa sa-si revina? Sunt sanse? Am ramas fara cuvinte cand mi-a spus crying deja si-a luat scaun cu rotile. nu are nici o sansa in afara de operatie? sad Daca va pricepeti sau ati intalnit cazuri sa imi ziceti va rog.

1 răspuns:
| euvanessa01 a răspuns:

Buna.Imi pare foarte rau.Vestea proasta este ca trebuie sa faceti operatia urgent pentru ca el nu are cum sa-si revina.Scz pentru veste chiar imi pare foarte rau...