| Curious2 a întrebat:

Buna tuturor, voi va identificati cu sexul pe care il aveti?

49 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Da. Tu?

| RKBlue a răspuns:

Yep.You?

| mentholinks a răspuns:

Doar cine are mintea alterata nu se identifica.

| RAY a răspuns:

Ma atrage sexul opus, dar nu ma identific cu sexul masculin

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Esti bi?

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu,nu ma atrag barbati indiferent de aspectul lor fizic

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Hmm, atunci spui ca nu te identifici, deoarece crezi ca nu te identifica altii, nu? Sau ce ai vrut sa spui?

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Pai ce inseamna masculin?

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Specific acestui gen datorita caracteristicilor unice ale sexului.

| Drimmero a răspuns:

Da, versiunea masculina e singura care ma defineste si pe care nu as da-o niciodata.

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Eu nu ma regăsesc in ele

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

N-ai jucarie masculina?

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Ba da hasaa

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Atunci inseamna ca aparti genului masculin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

M as identifica cu un sex ai lung putin da merge si asa

| Celcestietot a răspuns:

Cred ca exagereaza la partea cu vocea feminina. Ar putea sa rezolve cele considerate de el probleme, nu este asa de greu.

A zis ca toate sunt dupa el thinking

| Celcestietot a răspuns:

Ceee see intampla aici laughing? Pe bune sau la misto, ramane un paradox rolling on the floor

| Celcestietot a răspuns:

Enigma RAY-ului

| CdeMetal a răspuns:

Daca te identifici ca altceva decat ceea ce esti ai probleme, multi care isi schimba sexul ajung sa se sinucida.

| Mosotti a răspuns:

Da.

| Mosotti a răspuns:

Lasa ca prietenu meu alfa n-are barba neam, n-are muschi, brate are ca tot omul, n-are prea multa scoala si are herghelii de gagici si a avut, dar are figura f atractiva. Deci e irelevant ce ai zis, plus ca f multi n-au barba, muschi si clase prea multe dar au gagici.

| troleibuz a răspuns:

Celcestietot. Disforia de gen nu are legatura cu orientarea sexuala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Evident.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nu. Eu m-am nascut de sex masculin dar ma identific cu genul feminin. Mi-am schimbat chiar si actele.

andreia67
| andreia67 a răspuns (pentru mentholinks):

Nu alterata ci doar diferita.

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Obsedat de existenta mea rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| RAY a răspuns:

laughing laughing obsedat de existenta mea laughing laughing

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Obsedat de existenta mea laughing laughing

| Mosotti a răspuns:

Da, ma identific cu sexul pe care-l am.

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Daca zici tu ca stii sigur, atunci asa e, nu am cum sa te contrazic.