| AnamariaH1999 a întrebat:

Buna vreau sa ma ajutati cu o parere.
M-am bagat in seama la un baiat de 3 deaorece am tot asteptat sa se bage el in seama si cand vedeamca nu mai intra intram eu dar acuma nu stiu ce sa fac e a 3-a oara si nu mai prea mai am curaj sa o fac si el nu s-a bagat inca.
Ultima data i-am trimis o melodie si a spus ca o va asculta si imi va spune daca i-a placut si inca nimic

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Daca il interesai cu adevarat, atunci parerea mea este ca s-ar fi bagat si el in seama cu tine si ar fi participat activ la o discutie. Eu zic sa te reorientezi.

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Probabil ești urâtă

| AnamariaH1999 explică (pentru LoveSleep):

Daca eram urata nu imi aprecia pozele tongue