| Claudiuclaudiu96986 a întrebat:

Buna ziua! Contul meu de Tiktok mi-a fost suspendat ieri! Țin să menționez că nu m-au anunțat în legătură cu suspendarea. Doar scrie:" Contul este suspendat în prezent"! Iar cei care au făcut duete cu contul meu încă sunt în derulare duetele. Funcționează! Am verificat emailul cu care sunt conectat la contul meu de Tiktok și nu am primit nimic în care să-mi spună că contul a fost suspendat s-au ceva în legătură cu asta. Totuși, nu mă pot conecta la el și arată că contul este suspendat. Credeți că mi-l vor redeschide? Și de ce nu am fost înștiințat printr-un email în legătură cu suspendarea contului?

1 răspuns:
| ilinca7999 a răspuns:

Da,probabil a fost o greșeală de la ei și trebuie să le trimiți un raport în calitate de membru dacă ști că nu ai nici o vină