| Iony31 a întrebat:

Buna ziua,

Este prima data cand apelez la asa ceva.

Eu locuiesc in Anglia, sora si tatal meu sunt in Romania dar in orase diferite.

In fiecare zi vb cu ei, mai ales cu tatal meu.
De aseara nu a mai raspuns la telefon etc.

El locuieste singur intr-un apartament, nu am numarul nimanui sa se poata duca la el la usa, dar sora mea a facut comanda de mancare online sa se duca la el, au sunat la interfon si nimeni nu a rapsuns.

As putea chema politia? Credeti ca ei ar putea intra in apartment?

Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Nirvanaaa a răspuns:

Dacă au trecut 24 de ore, se poate anunța politia. Da, ei pot intra in apartament.