| 9Florin9 a întrebat:

stie cineva ce se construieste in Timisoara, in stanga si dreapta fostului Nestle?
Am cautat pe internet dar nu am gasit nimic.

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Nu sunt sigur, dar poate cartier residential, zona indica aceasta posibilitate.

| 9Florin9 explică (pentru Werrich):

Eu am vazut santierul de pe pista de biciclete.

| Werrich a răspuns (pentru 9Florin9):

Cum spune Bula mai sus, trebuie sa fie un panou cu constructorul.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca te apropii de santier, in apropierea intrarii trebuie sa fie afisat pe un panou (de cel putin 1m inaltime) proprietarul, constructorul, destinatia si perioada de autorizare ale lucrarilor de santier.

| 9Florin9 explică (pentru Bula):

Nu stiu unde e intrarea ca e foarte mare locul, eu pot sa vad doar ce se vede de pe pista de biciclete.

| Bula a răspuns (pentru 9Florin9):

Faci o tura cu bicicleta, intrebi muncitorii etc.winking

| Werrich a răspuns:

Vad ca se vand terenuri in zona
https://www.imobiliare.ro/......lhelm-tell