| Scremer a întrebat:

Buna ziua TPU, vreau sa achizitionez un laptop pe care sa ma pot juca jocurile din 2012 si cele care vor mai aparea m-ar interesa sa imi mearga jocurile: Call of Duty MW3, Far Cry 3 WoW MoP si sa ma pot juca pe ele la grafica maxima sau medium si sa imi mearga fara probleme jocurile sa nu sacadeze sau sa se faca lag... Nu prea am idee ce laptop sa-mi iau deci nu pun nici un link.Dar as vrea ca laptopul sa aiba cerintele urmatoare: Macar 4gb ram, placa video de 1gb(daca este destul pentru jocurile mentionate mai sus) sa aiba macar vreo 2, 2 GHz, i5/i3 (Nu ma prea pricem foarte bine la calculatoare la componente si la chesti deci va rog sa ma ajutati). Si daca s-ar putea sa-l iau si in rate laptopul ar fi perfect

Răspuns Câştigător
| XtReMee a răspuns:

Http://www.emag.ro/......ENX4KBBBM/ funda

| Scremer explică (pentru XtReMee):

Se poate lua si pe rate?

| Scremer explică (pentru XtReMee):

Se poate lua pe rate?

| XtReMee a răspuns (pentru Scremer):

NU

4 răspunsuri:
| Gheorghie_Ovidu_1993 a răspuns:

Salut du-te la altex si faci rata! daca nu cumpara tu unu pentru gameing te duci la eMAG si intrebi vreau, si eu un pc sau laptop pentru gameing