| Cookie_2399 a întrebat:

Bunaaa:Xlove struck:X::*!
Am nevoie de Ajutorrr!
Imi plc un baiat si as vrea sa-l cuceresc prin niste poze mai sexi...adica ma refer asa la machiaj la coafura
ok cu coafura ma descurc dar cu machiajul sunt pe dinafarasadEu vad multe fete draguz machiate si sunt fate simplu dar >>sexy::
as vrea ceva doar fond de ten luciu de buze rimel si un creon negru sa imi contureze ochilove struckcine imi poate da un filmuletz cu machiaju`l asta sau sa imi explice cum sa ma fac mai sexy dar si mai simplu
Fetelor ajutati`ma:*! Va pup si va dau si fundita promit iar celelalte sfaturi vor fi apreciate foarte mult:*:*mersi

Răspuns Câştigător
| TVD a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/LadyDyvine uite aici gasesti :)

2 răspunsuri:
| TVD a răspuns:

N-ai pentru ce. Ma bucur ca am putut sa te ajut :*.

| Cookie_2399 explică:

Multumesc mult de tot:*:*o sa-ti dau funda doar ca eu inca astept mai multe raspunsuri, imi place mult ce mi-ai trimis:*:*