| nothingelsematters a întrebat:

Bunaaaahappyvreau sa scap de celulita, dar nu vreau sa slabesc prin regimul asta.imi dati un exemplu de meniu zilnic pe care sa il respect? am mai citit pe net dar,sfaturile alea sunt mai mult pentru persoanele care vor si sa slabeasca in acelasi timp, nu vreau sa mananc doar salate si cereale toata ziua.sunt de acord fara dulciuri,grasimi,bauturi acidulate,cafea,mezeluri, dar ce sa mananc ca sa nu mor de foame si sa fie si ok?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cereale, salate, legume, leguminoase, semințe, fructe, sucuri de fructe, suc de morcoci, și nu vei muri de foame și va fi ok.
Mai adaugi o dată pe săptămână carne albă de pește, ca să nu fie numai salată goală. E ok?