| anonim_4396 a întrebat:

Cam cu căt la % ar scădea populația planetei dacă ar dispărea muzica bună și alcolul?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca de asta se reproduc oamenii? din motive de alcool?

| StoicAnalysis a răspuns (pentru suntserios):

Ai fi surprins...

| sierra1 a răspuns:

"ar scădea populația planetei dacă ar dispărea ...alcolul"

dimpotrivă, zic că ar crește!

| J0B0MAT a răspuns:

De la alcool nu ar scădea. Dacă ar dispărea muzica ar crește sinuciderile.

| Hyperion7 a răspuns:

Probabil că ar mai creste, nu ar scădeabig grin

| gemeni6226 a răspuns:

Nu cred ca ar scadea, instincte sexuale exista si fara asa ceva.Nevoia de dragoste exista si fara muzica si alcool.Trist cine simte asa ceva doar cu afrodisiace.Ba mai mult, alcoolul scade potenta, plus majoritatea femeilor nu prea fac sex cu placere cu un om beat si care se comporta ca si un porc.

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru gemeni6226):

Am întâlnit femei băute care m-am abordat cu intenția erotice, Chiar și-n seara asta. Am fost abordat de-o blondă, a venit să mă-ntrebe de unde sunt că semăn cu nu știu cine! Era pilită, I-am răspuns politicos și m-am scuzat pe motiv că trebuie să dau un telefon

| gemeni6226 a răspuns (pentru DeMicUnCălător):

Ca in fiecare padure si in societate exista uscaturi, dar din fericire nu uscaturile determina padurea, in societate exista oameni de acest fel dar din fericire nu este definitorie acest aspect.Deci populatia nu va scadea -as fi vrut sa scriu ca doar foametea face sa scada populatia, dar nici acolo nu am dreptate ca sex fac si cei carora le e foame maximul mor copiii nascuti in numar mai mare daca nu au ce minca.

| StoicAnalysis a răspuns:

Cu muzica buna, nu stiu ce sa zic. Cu alcoolul insa, cred ca natalitatea planetei ar incetini cu cateva procente bune, gen 30-35%.