| anonim_4396 a întrebat:

Cand ati fost ultima data in parc?
Am trecut pe langa un parc si era plin de copii, batrani, vuia parcul!

Răspuns Câştigător
| malinutza a răspuns:

Acum 100 de ani laughing), dar merci ca mi-ai amintit, planuiesc chiar acum ceva.

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Azibig grinConstatarea:Nu te duce duminica in parc ca te intalnesti cu toti cu care n-ai chef si trebuie sa te frangi in politeturi inutileraised eyebrows

| Silvia a răspuns:

Azilaughing. Si aici era super aglomerat. A auzit lumea ca merg eu in parc si au venit toti dupa mineblushing.

lolita
| lolita a răspuns:

Acum cateva luni cu nepotica mea, prin parc trec zilnic dar nu ma opresc.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sambata noaptea happy

| Alisa a răspuns:

Pai am fost in ianuarie, dar in fiecare dimineata trec prin parc, cand merg la colegiu.

| lostcontrol12 a răspuns:

Azi, cu bicicleta.Era foarte foarte plin si plin de copilasi draguti si micuti:XDoamne, ii ador:X

| elamit a răspuns:

Da azi cu baietelul meu are 3 ani.

| never2say4never a răspuns:

Vineri, cand m-am intors de la scoala am trecut un pic prin parc.Tot parcul era ca un furnicar.

| medex3 a răspuns:

Chiar vin din parc.Si la mine este la fel.Fiecare mama isi scoate puiul afara doar sunt peste 20 de grade...:d. este o zi minunata de mers in parc si de iesit cu rolele

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Azihee hee Spre dezamagirea mea nu mai aveam unde sa stau in parc, era plin :O

| geany_8477 a răspuns:

Am fost sambata.Era full.in drumul taberei. Si ieri in Herastrau. Nu puteai sa mergi de lume. Vine varaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum 20 de minute laughing. Merg foarte des in parc deci nu-mi dau seama cand este foarte aglomerat.