| anonim_4396 a întrebat:

Cand stau pe laptop am chat-ul de la Facebook oprit ("opreste chat-ul pentru toate persoanele"), dar tot apar la ceilalti ca sut on. De ce?

5 răspunsuri:
| manuemanoil a răspuns:

Fiindca chat-ul e oprit, adica sa nu vezi mesajele de la ceilanti. Nu are treaba cu a fii online sau nu. E legat strict de a nu vedea mesajele de la ceilanti.

| Bondarel99 a răspuns (pentru manuemanoil):

Pai imi apar mesajele de la toti, chiar daca e oprrit.

| manuemanoil a răspuns (pentru Bondarel99):

Atunci nu il opresti bine, de obicei asa ar trebui sa mearga. Mie unul imi merge. Pe ce tip de aparat esti?

| Bondarel99 a răspuns (pentru manuemanoil):

Am un Lenovo IdeaPad, cand l-am luat mergea perfect si s-a incetinit de la actualizarile astea.

| Bondarel99 a răspuns (pentru manuemanoil):

Am crezut ca e cealaltă întrebare laughing