| Hyacinth a întrebat:

Care a fost ultimul gest frumos și neașteptat pe care l-a făcut cineva pentru voi?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un prieten mi-a împrumutat masina lui pe care nu o da nimanui cand am avut nevoie 2 zile. Si nici nu l am rugat. Stia ca am nevoie si s-a oferit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a oferit o carte. happy

| Cheo0S a răspuns:

Mi-a cerut o minora Facebook-ul.

Răspuns utilizator avertizat
| Cheo0S a răspuns (pentru Hyacinth):

De cand am scapat de ea am un noroc chior. Aducea ghinion.

Răspuns utilizator avertizat
| Cheo0S a răspuns (pentru Hyacinth):

Ce ma? laughing Sigur doar ma blestemat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Se pun și ' gesturile drăguțe ' din online?
Dacă da, atunci mi s-a recomandat muzică de calitate (întrebările mele).

Din realitate - ieri mi s-au dăruit niște haine și un borcan de dulceață de cireșe happy, plus un vecin mi-a împrumutat " mâță" de cules mere + am fost invitată la cafea de către o vecină cu care nu prea comunicam, cadru profesoral, în plus am primit o declarație gratis și un cavaler mi-a deschis ușa de la magazin că să pot iesi cu cumpărăturile happy