| anonim_4396 a întrebat:

Care actrita vi se pare cea mai frumoasa?

25 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Keira Knightley.

| KodrutZ a răspuns:

Megan Rain. Wait... actrita decenta? Tanti Scarlett Johansonn, in cazul asta. Si ar mai fi o gasca. Am o slabiciune pentru fata lui Lenny Kravitz...winking

| J0B0MAT a răspuns:

Nina Dobrev si Katie Mcgrath

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Emily Blunt, Olivia Wilde, Emma Watson, Natalie Portman, Keira Knightley.

| Sociopat a răspuns:

Amy Adams

| Eduard619 a răspuns:

Jessica Alba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Megan Fox

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jennifer Lawrence.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Saraya-Jade Bevis, e și wrestler.
Ia uite ce mușchi are:
http://i.imgur.com/Uv1GQmd.jpg
o bate oricând pe sclifosita aia de Alexandra Daddario.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing

| Foxyyyy a răspuns:

Angelina Jolie.

| anonim_4396 explică (pentru Foxyyyy):

Nu stiu ce vede lumea frumos la ea

| Foxyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce nu vezi tu frumos la ea, asta e intrebarea? Fiecare are perceptia lui happy. Dar tie care ti se pare cea mai frumoasa actrita?

| anonim_4396 explică (pentru Foxyyyy):

Alexandra Daddario.

"Ce nu vezi tu frumos la ea, asta e intrebarea? " imi placea cum arata in domnul si doamna Smith dar de cand am vazut-o in Wanted stii tu faza cand iese din cada aia cu apa, parca ceva s-a rupt laughing.

| Foxyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum nu poti sa arati impecabil mereu laughing. Si referitor la Alexandra, da cred ca ar fi aratat mai bine daca avea ochii alta culoarea, ceva mai inchis. Are o privire cam ciudata, fixa asa, gen de film horror laughing.

| anonim_4396 explică (pentru Foxyyyy):

Eh, mie imi place culoarea aia la nebunie. Mereu am avut o slabiciune pentru ochi albastri la fete, pacat ca nu am avut vreo iubita cu asa ochi laughing. Sunt curios cum imbatraneste Alexandra asta, nu ai zice ca are 29 de ani

"Are o privire cam ciudata, fixa asa, gen de film horror" rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oooo și mie îmi place Alexandra Daddario, ce filme ai vazut cu ea?
Eu am vazut :
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief
Percy Jackson : Sea of Monsters
Texas Chainsaw Massacre 2013

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Prima oara am vazut-o in serialul White Collar (primul sezon ) si mi-a placut la nebunie cum arata. DUpa am vazut-o intr-un rol mic in True Detective cand se dezbraca si mi-a luat mintile laughing. Am mai vazut-o in San Andreas de anul asta si Texas Chainsaw Massacre 2013

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oke... (^_^)
Da... și să nu uităm de asta :
https://www.youtube.com/watch?v=ktvTqknDobU

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Doamne fereste laughing nu stiu ce e mai ciudat, videoclipul sau melodia

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Videoclipul îi ciudat.
Dar melodia este super crying

Auzi măăă la el, Mia Khalifa rolling on the floor)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E si aia actrita intr-un fel pai nu laughing

| Celcareajuta a răspuns:

Sandra Bullock

| immaBeast a răspuns:

Mia Khalifa rolling on the floor

| mihaelatc a răspuns:

Nina Dobre, dar si Angelina Jolie e frumoasa nu numai fizic, ci are si un suflet bun si frumos happy