| monicaaa17 a întrebat:

Care considerati voi ca este cel mai tabuu subiect?

6 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Shaorma la farfurie

| Sofer a răspuns:

Mâncarea. laughing

| FreddieM a răspuns:

Propriile defecte. Valabil tutror.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pedofilia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moartea. Nimeni nu vrea să audă, nimeni nu vrea să știe despre ea. Sau aproape nimeni.

| Nume6 a răspuns:

Faptul că adolescenţii în ziua de azi nu le spun părinţilor ce fac, ce planuri au, și preferă să le ceară sfaturi prietenilor, pe net la întrebări destul de serioase. Faptul că părinţii nu le explică copiilor cum stă treaba cu viaţa sexuală și uite așa vedem numai copile cu burta la gură. Pentru că între părinţi și copii nu există comunicare. Atât copiilor cât și părinţilor li se pare interzis, rușinos să vorbească toate alea cu copii deși pana mea sunt o familie cu toţii.