| LePotato a întrebat:

Care e cartea voastra preferata?(daca se poate si o foarte mica descriere, sau sa spuneti ce fel de carte ebig grin)

Filmul/serialul preferat?

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

M-am uitat și eu odată la un episod. Era cu împușcături, chestii dar tot m-am plictisit. Până și scenele de acțiune sunt plictisitoare, ce naiba. laughing

| LePotato explică (pentru anonim_4396):

Cine stie... poate e bun, 200-300 episoade erau de ajuns...la 10000 deja "mancam c***t"laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

rolling on the floor Bună asta, ești amuzant.

| LePotato explică:

Mda, iar e chestia aia..la 30 de raspunsuri iti vad postarile odata la 1000 de ani(cand se indeplineste profetia)

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Greu de spus care e cartea mea preferata... Depinde si in ce domeniu.
Ca beletristica, mi s-a parut geniala ''1984'' de George Orwell.

| KamaSutra a răspuns:

Carte: Singur pe lume- e despre un copil care este vandut de tatal adoptiv care nu-l mai vrea si de-acolo este nevoit sa se descurce oarecum singur pana isi descopera adevarata mama. Chiar e draguta

Film: Fast&Furious
Seriale: Sex and the city, Dr. House, Lie to me

| Doub a răspuns:

"Pe aripile vantului" si "Nunta in cer"- Nu stiu ce descriere as putea sa-ti fac, sunt pur si simplu geniale.

Si seriale: "Lie to me", "The Mentalist"(abia l-am inceput), si "Prison Break".

| BogdanDediu a răspuns:

Cartea:Suge-o Ramona
Filmul:Man in Black 2
Serialul:Trasnitii

| LePotato explică (pentru Doub):

E fain "The Mentalist", serialul nu pot spune ca e genial, insa personajul principal estelaughing

| bmliohndu a răspuns:

Carte:Arta de a avea intotdeauna dreptate de Arthur schopenhauer
Film: Psihologia minciunii(Lie to me)

Fundita? big grin

| Cameliapantiru a răspuns:

Carte preferata: "La rascruce de vanturi" (Emily Bronte)
Filme preferate: "The Sound of Music"/"Sunetul muzicii"" (1965), "Amadeus"(1984)

| LePotato explică:

Stimati admini, va hotarati odata?laughing ba mutati intrebarea la "Literatura" ba la "Conversatii" laughing)