| zăGhost a întrebat:

Care e cea mai mare ambitie a voastra?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Sa nu muncesc ca un sclav pana la 65 de ani, sa fiu liber.
Cateodata stau si ma uit la persoanele care nu sunt multumite deloc cu munca pe care o fac si ma intreb "Chiar asa sa fie? Pentru 2 ore state alaturi de persoanele dragi trebuie sa muncesti 8?"
Sincer nu imi pasa cum se indeplineste. (mosteniri, castig la loto chiar daca nu joc, lucrat la propria mea afacere etc)

12 răspunsuri:
| zăGhost explică:

Apreciez ca simtul umorului nu lipseste de pe TPU.

| RAY a răspuns:

Sa nu mor virgin

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Hai frate, vino aici o săptămână. Îți promit că ai să mori extenuat.
Stors ca o lămâie. laughing)))))

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Wow ce oferta man, ma storc alea de banii a

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Nu man, gratis. laughing

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Nici in visele mele nu ma simt asa violat ca in cuvintele tale

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

laughing

| Freya1 a răspuns:

Sa fiu sanatoasa si sa pot sa imi iau o casa.

| SilentRain a răspuns:

Sa spal vasele, Doamne ajuta

| CleanHeart a răspuns:

Sa iau nenorocitul de bac pardon sa iau un 5 la matematica asta care e plina de probleme bgiata, fac. de psiholog( visul meu sa lucrez intr.un domeniu unde sunt copilasi) si o familie fericita.
the perfect life for me
dupa ce am toate astea sar intr.un picior

| GigiDurul a răspuns:

Sa am o familie frumoasa si iubitoare. Sa nu am griji in legatura cu comportamentul copiilor mei sau al sotiei. Sa locuiesc intr-o casa mare si frumoasa unde sa am multe aninale. Sa am un job pe care il iubesc si care sa imi aduca multi bani. Sa am o relatie buna cu Dumnezeu. Sa ma inteleg cu toata lumea.