| Arakiss a întrebat:

Care e cel mai frumos lucru pentru tine, care iti bucura viata?

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Mi-ar fi placut sa spun ca o anumita persoana, insa nu am avut norocul sa fie asa. Tenisul de camp ar fi pe primul loc. Apoi sportul, in general, practicat si vizionat, cititul si studiul (exclusiv istorie), muzica si banii.

| Drimmero a răspuns:

Atunci cand toti cei dragi tie sunt sanatosi si se bucura de viata, nu se compara cu nimic asta.

| SilentRain a răspuns:

Muzică,și iubesc să conduc mașină instructoarei mele

| Hammurabi a răspuns:

Râsul persoanei pe care o iubești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

| Demetrov a răspuns:

Zmeu` Ninja`

| AlMaDi a răspuns:

Nu ma pot opri doar la un singur lucru... lupt pentru fericirea mea in fiecare zi, deci sunt multe lucruri.
De la o simpla cafea, la o carte ce ma umple de tot felul de emoti, de la plans la ras, de la o simpla adiere a vantului, la ploile de vara, la acel sentiment de a fi indragostita, ce a fi iubita, de la o ciocolata adusa, pana la o discutie prosteasca cu prietenele.
Sunt fericita chiar si daca un strain imi raspunde frumos la un gest de al meu, respectuos, de bun simt.
Fericirea o vei gasi, atunci cand ochii tai vor putea s-o vada.
Ochii vad ce mintea e capabila sa inteleaga.