| anonim_4396 a întrebat:

Care e, după părerea voastră, cel mai stupid și enervant citat pe care îl vedeați postat pe Facebook?
Pentru mine, acesta: "Vinul trebuie băut în pielea goală că altfel pătează".

Răspuns Câştigător
| Jessica1235 a răspuns:

Alea cu bună dimineața, bună seara, să aveți o zi bună bla bla bla

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

"Unde poti lega cu sarma, e pacat sa pui surub"

| Hammurabi a răspuns:

Probabil : "Vinul trebuie băut în pielea goală, dacă vrei să arăți ca un idiot, și să se uite toți din restaurant la tine".

| Lioana a răspuns:

Citatele acelea in care oamenii se plang de lipsa de atentie. De exemplu: " Ce repede te uita oamenii cand nu le mai ești de folos."

| gemeni6226 a răspuns:

Mie nu-mi apar citate stupide si enervante deoarece am ales sa urmaresc doar pagini ce ma intereseaza iat cunostintele mele care ma ennerveaza cu postari de gen buna dimineata si buna seara aleg sa nu le urmaresc postarile.Ce trebuie postate buna dimineata buna seara -omule daca vrei sa-mi spui trmite-mi mesaj nu-mi plac mesajele zilnice de acest gen postate pentru toti si nepersonalizate.

| MorcovMajestic a răspuns:

Nu am vazut niciodata citatul ala nu mai urmari prostii de telenovele
Citatele religioase nu ma enerveaza, dar sunt stupide in 99% cazuri