| Amaliamalia a întrebat:

Care este "Povestea vietii voastre" de pana acum? Care a/au fost lucrul/rile cele mai importante pe care le-ati invatat pana acum si greselile pe care le regretati cel mai mult?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iMustbeReallybored2beHere a răspuns:

In frane si in femei sa nu ai incredere niciodata.

| aexa21a a răspuns:

Ar fii` mult prea mult de vorbit, si pare ciudat ca am doar 16 ani, am trecut si eu prin multee` "si mari minunatii". Povestea vietii noastre ramane un mit, pentru fiecare exista acel esential pentru care traim! E ceva mai bun de zis decat asta?! kiss