| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi unul dintre cele mai importante lucruri pe care l-ati invatat pana acum?

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Să iubesc.

| AFR81 a răspuns:

Am invatat sa joc tenis. Nu stiu cum ar fi fost viata mea fara acest sport minunat.

| RAY a răspuns:

Ca toate cer rabdare, ambitie, vointa, ratiune

| Drimmero a răspuns:

Nimic nu este intamplator pe lumea asta.

| danay72 a răspuns:

Sa imi cunosc Creatorul și să înțeleg de ce trăiesc, care e scopul vieții mele.

| Nemessys a răspuns:

Self controlul. happy

| GoldenZenith a răspuns:

Că un lucru bun nu vine niciodată gratis.

| Darkmagic a răspuns:

Cel mai important lucru din toata istoria omenirii l-am invatat cu totii.
E scrisul.
Transmiterea mai departe a informatiei, fara de care si acum eram in pom.
Ma rog...
Aproape toti l-au invatat...

| syd a răspuns:

Sa respir fara sa ma gandesc la asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu am incredere in nimeni cu nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fac supa de pui la plic, jur. Am stat câteva luni singura anul trecut și dacă nu descopeream supa la plic, muream de foame.

| Yasmin875 a răspuns:

Să dansez.Nu vreau să mă fac de râs la petreceri.

| anonim_4396 explică (pentru Yasmin875):

Asa am crezut si eu ca, daca voi sti sa dansez, nu ma voi face de ras la petreceri.Am mers la cateva cursuri de dans,am invatat repede,instructorul mi-a zis ca am "piciorul usor".Nu stiu ce inseamna,de cele mai multe ori, imi simt picioarele grele.
Apoi, s-a intamplat sa merg la o petrecere, muzica buna, veselie si multa bautura.Am baut pana am cazut sub masa.Tot m-am facut de ras pana la urma big grin

| Roxin a răspuns:

Sa nu ma incred in nimeni.

| Arii2 a răspuns:

Atunci cand pierzi de fapt inveti.O lectie pretioasa si constructiva pentru mine.

| LiquorWitNoJuice a răspuns:

Să trăiesc...

| VictorCti1234 a răspuns:

Sa merg, sa vorbesc, sa fac animatii etc.