| Dismally a întrebat:

Care perioada din viata ta a fost cea mai frumoasa: copilaria, perioada adolescentei sau cea de adult? happy

15 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cea de adult ca mi-a permis sa călătoresc.

| Drimmero a răspuns:

Copilaria fara doar si poate, generatia 90' manuta sus sa va vad! Uneori o vreau inapoi, alteori imi spun sa las trecutul, dar din cand in cand mai merge o resetare a ceasului si sa mai traiesti macar o vara in anii aia.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Adolescenta, cea de acum. Asta daca se pune la 24 de ani big grin

| Freya1 a răspuns:

Cred ca, copilăria, asta însemnând până pe la 12 ani ca dupa m-am maturizat extrem de brusc.
Probabil pentru majoritatea e cea mai frumoasa perioada pentru ca atunci nu ai responsabilitati, nu gândesti matur, nu iti faci griji si nu ii bati capul.

| Catrice a răspuns:

Fiecare are sau a avut momentele ei, toate au fost echilibrate din punct de vedere al lucrurilor bune sau rele, raportate la 'vremuri'.

| SilentRain a răspuns:

Toate etapele au avut momente frumoase si urâte, nu am una care sa fi fost frumoasă în mod special

| Sofer a răspuns:

Copilăria cea mai frumoasa.

| siriusblack98 a răspuns:

Copilaria. In ce priveste adolescenta consider ca nu a existat.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Copilaria pana la varsta de 13-15 ani cam asa, hai sa zicem pana la 17 ani dupa care a inceput sa ploua cu rahat in fiecare zi.
Sincer sa fiu am 23 de ani si in viata mea pana acum au fost putine zile bune in rest numai momente rele.

Dar totusi parca la varsta de 10-13 ani era mai bine. De ce spun asta? simplu nu eram nevoit sa muncesc, nu aveam griji, nu eram stresat.

| oglindasultanului a răspuns:

Inca mai sper asteptand batranetea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copilăria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anii de liceu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copilaria

| StefanChriss a răspuns:

Salut! Cu usurinta si cu mana pe inima zic ca perioada de student! Depinde si de ce situatie materiala ai, dar daca isi permit ai tai sa-ti asigure un trai decent la facultate, e cea mai viata. Viata de facultate in conditiile astea inseamna libertate si aproape zero responsabilitate. Inveti doua-trei luni pe ani, cat sa-ti iei examenele, in rest distractie, legi prietenii, iti faci relatii, le schimbi, calatoresti, experimentezi, inveti si faci lucruri noi. Deja mi se face dor de facultate si doar ce-am terminat laughing

| tup3u a răspuns:

Adolescența, de pe la 15 până la 25 de ani.