| laureen a întrebat:

Care stie vreun site unde pot vedea anumite persoane la ce facultate au intrat? am cautat pe google admitere facultati dar asta ar insemna sa le iau pe rand si sau caut acolo admisi si asta ar insemna sa caut acul in caru` cu fan.am cautat si pe edu.ro si nu am gasit.help pls.:** dau funda.

1 răspuns:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Dati si voi un click aici macar de curiozitate:X sunt haine foarte frumoase si ieftine.si reduceri foarte multe . http://originals.ro/59753org .daca vreti sa comandati ceva imi spune-ti si va comand . Ii dau funda celui care intra primul pe site.:*