| Doarunaltutilizator a întrebat:

Care va fi oare viitorul YouTube-ului in general?(nu vorbesc doar de cel românesc). Restrictiile la care va fi supus după ce articolul 13 sau 11 o sa fie pus in aplicare peste vreo 1 an și ceva o sa ii scadă drastic popularitatea zic eu, credeți ca se va anula in viitorul îndepărtat? Cat va limita accesul la informație sau divertisment? Stiu ca e un subiect cam expirat dar încă merita sa fie dezbătut zic eu.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Creatori de conținut se vor adapta si ei nu au de ales

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu va scădea prea mult interesul.

| Celcestietot a răspuns:

Eu sincer sper sa nu fie aprobat. Am pierde o grămadă de conținut bun pe diferite platforme.