| Geanin a întrebat:

Cat credeti ca o sa mai dureze pana Facebook va deveni demodat?

11 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu unul consider ca Facebook o sa mai fie mult timp la moda.

| RainmakerX a răspuns:

Pana cand o sa apara un alt site de socializare "revolutionar" care o sa-l detroneze... pana atunci.

| sublime89 a răspuns:

Si daca va deveni demodat, ii va lua un alt site asemanator locul. Asta pentru ca oamenii sunt dependenti de socializare.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru sublime89):

De socializare? Sper ca ai spus la misto asta. Majoritatea oamenilor nu socializeaza pe facebook ci doar se pupa in fund pentru niste amaraturi de like-uri.

| sublime89 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Asta inteleg ei prin socializare, daca atat ii duce capul.

| alexandrualind a răspuns:

Nu cred asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie.
Poate cat va trai Zuckerberg.

| RorySan a răspuns:

Peste mult, mult, mult timp!

| BadAngel3 a răspuns:

Pana cand o sa apara un alt site de socializare.

| Krixxus a răspuns:

Facebook este o firma care stie sa faca bani. O sa gaseasca metode prin care sa tina utilizatorii aproape.

| Metan a răspuns:

Nu prea curand, lumea s-a obisnuit cu facebook.