| Dan a întrebat:

Ce ar trebui sa faca Biserica pe timp de criza economica, dar politicenii corecti? Eu unul as crea solidaritate nationala in jurul unui om inteligent si corect.

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Corect si mai mult as renunta la ambitiile politice. Biserica ar trebui sa-i implice pe oamni cat mai mult in lucruri caritabile si sa-i faca sa fie mult mai uniti.

1 răspuns:
| mihaa a răspuns:

Biserica sa reduca din taxeee, sa faci o cununie este un luxx, taxa e de 300 ron fara alte plocoane si bascsis la popa sa nu mai vb si de inmormantarii si multe alte traditii care sincer nu au rostul deoarece cat a fost in viata nu a priimit o cana de apa dar dehh la inmormantare se ridica statutii iar de politicienii, concedii mai putine si program de munca prelungit si taiat din sporurii care sincer nu le meritabig grin