Abh
| Abh a întrebat:

Ce ati prefera, sa fiti un elev eminent dat la o parte de colegi din punct de vedere social sau sa fiti un elev mediocru plin de prieteni?

Răspuns Câştigător
| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Cred ca e frumos sa fii mediocru cu prieteni adevaratzi...
eu una sunt genul eminent si plin de prieteni... FALSI...
deci, asta e viata, nu poti sa la ai pe toate

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu prefer tipicul tocilarei. Dar din pacate sunt a doua variantalaughing

| Ramonaaaa a răspuns:

As prefera sa fiu un elev mediocru plin de prieteni.happy

| Vizitiul a răspuns:

Un elev plauzibil asediat de prieteni veritabili ( cantitatea nu este relevanta, ci calitatea.)

| User a răspuns:

Sunt mediocru, recunosc. Oricum, tot un salar de mizerie voi avea, asa ca n-are rost sa ma stresez cu scoala. Deci prefer mediocru.

| fluturas a răspuns:

Un elev eminent plin de prieteni big grin pentru ca, cred ca exista si aceasta posibilitate tongue
dar daca ar trebui sa aleg din cele doua : un elev mediocru plin de prieteni.

| Rukhsandra a răspuns:

Eu elev mediu cu prieteni adevaratihee hee

| Aliyaa a răspuns:

Mediocru plin de prieteni Insa numai PRIETENI ADEVARATI si nu doar de umplutura!

| catthshshshs a răspuns:

Elev mediu cu prieteni adevarati.

| hippiemuslim a răspuns:

Nu vad relevanta. Unii le pot face pe amandoua, deci daca cineva isi doreste sa fie tocilar si plin de prieteni nu are decat. Comentariul premiat e destul de superficial, dar e doar parerea mea. Pentru mine succesul sta in cunoastere, iar daca cei din jurul meu imi impart visul, atunci imi sunt prieteni.

| Narsha a răspuns:

Eu sunt o eleva eminenta si am 4 prietene ADEVARATE si inca cativa nu falsi dar nu asa apropiati, si oricum bambochaa nu-i adevarat, daca te straduiesti ajungi la o facultate poti face multe, oricum eu cand termin toate astea ma car naibi din tara asta.sunteti de acord?