| Melania11 a întrebat:

Ce calitati ar trebui sa aiba jumatatea mea pentru a ne potrivi si a ne completa unul pe celalat? Eu sunt:timida, dar prietenoasa, nu sunt tocilara, imi place distractia la nebunie, muzica, filme.

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Nu avem cum sa stim niciunul dintre noi.la momentul potrivit o vei intalnii inevitabil.Si atunci iti vei da seama ca se potriveste cu tine. Daca stai sa te gandesti dinainte si sa cauti un baiat exact pe placul tau si care sa se potriveasca perfect cu tine nu cred ca o sa il gasesti.Lucrurile frumoase se intampla atunci cand nu te astepti! Deci, probabil va aparea atunci cand te vei astepta mai putin!
:*

Fundita?smug

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Jumatatea ta ar trebui sa fie ca tine, o sa simti pe pielea ta cand o sa intalnesti baiatul visurilor tale, chiar daca primele incercari vor esua va ajunge cea buna odata in viata.

Apache
| Apache a răspuns:

Sa incerci sa iti gasesti jumatatea dupa niste criterii bine stabilite...nu duce decat la esec!
Cand o sa il intalnesti o sa vezi... poate o sa fie diferit de ceea ce credeai tu

| PisicMic19 a răspuns:

El trebuie sa fie invers sa ii placa cartea sa mearga la scoala sa lupte sa aiba un viitor.Dar tu il vei trage inapoi deci schimba macazul.

| Melania11 explică (pentru PisicMic19):

Imi place sa merg la scoala si imi place sa citesc,dar am spus doar ca nu sunt tocilara, adica nu tocesc asa de mult cum tocesc si altii, dar la scoala am note aproape numai de 9 big grin mie mi se pare ca este bine.

| Caty2000 a răspuns:

Fix asa, dar cu mica exceptie, nu trebuie sa fie timid, ca sa te completeze din punctul asta de vedere