| PreaDistinsul a întrebat:

Ce credeti ca inseamna sa fii cineva?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atunci cand esti realizat cu serviciul banii si situatia materiala nu iti lipseste nimic stii sa iti traiesti viata. Un cineva nu trebuie neaparat sa fie familist poate sa fie singur dar conteaza sa fie de treaba a om

| oglindasultanului a răspuns:

Identitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii cineva inseamna sa fii tu happy

| blairelovesmusic a răspuns:

Sa fi adult. Nu stiu exact, am doar 17 ani.

| isemilia a răspuns:

Nu știu exact. Fiecare îi acordă câte un sens propriu expresiei. Cred însă că ești cu adevărat cineva dacă versiunea ta din copilărie (adică tu când erai copil) ai fi găsit un exemplu în tine de acum, dacă ești persoana de care aveai nevoie când erai mic / mică. Fiindcă, atunci când ești copil, în general, ești sincer, e cea mai reală versiune a ta, așa că dacă atunci când erai mic respectai X lucru la cineva, iar acum, ca adult, ai / ești acel lucru, înseamnă ca ai ajuns cine voiai să fii. Nu știu dacă are sens sau nu, însă eu una asta consider.