| bebixocolorat a întrebat:

Ce diferenta ar fi ideala intre doi parteneri? Si cine credeti ca ar trebui sa fie mai invarsta partera sau parteneru?

Răspuns Câştigător
| versavia a răspuns:

Eu cred a ar fi bine 6 ani, nici prea mare, nici prea mic, femeile se maturizeaza inaintea barbatilor, si nu vrem un bebe sa-l crestem, daca ne trebuie putem sa ni-l facem. Pa.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In principiu, partenerul sa fie mai mare ca partenera. Dar asta nu e o regula batuta in cuie. Daca sunt doi oameni mai destupati la minte, lasa deoparte prejudecatile si isi traiesc dragosteawinking

| Barajag a răspuns:

Atata timp cat cei doi se inteleg bine, nu mai conteaza varsta, nu este bine sa alegi, ci sa culegi. Daca partenerul respectiv iti place mult si varsta nu este pe masura ta, ce faci atunci, renunti? Bafta!

| Anecherry a răspuns:

Varsta nu are nici o relevanta in fata educatiei, a inteligentei, a experientei, a mentalitatii si conceptiilor, si mai ales a sentimentelor. Asa ca nu mai crede in toate prejudecatile idioate. bye

| Kitty a răspuns:

Mi se pare mult mai ok ca sa partenerul sa fie un pic mai in varsta, dar sa nu fie o diferenta mare pentru ca mai tarziu... va fi trist(nu se stie ce se poate intampla), insa daca exista iubire muulta nu am nimic de zis. Eu as opta pentru o diferenta de 1-7 ani.

| Macho a răspuns:

Pantera roz.