| hândel a întrebat:

Ce este mai betia (consum de bauturi alcoolice) asta, de vad tot mai multi jucatori la ea?! Ce castiguri aduce?! Voi jucati? Se merita? big grin

Răspuns Câştigător
| Anca a răspuns:

Cuvantul alcool e strain pentru mine.
Nu consum alcool. Si nu pentru ca as fii pocaita, sau pentru ca m-ar opri cineva.
Dar :

1. nu-mi place gustul si mirosul
2. Conduc zilnic si nu vreau sa nu ma pot urca in masina din cauza de alcoolemie
3. Imi place sa detin controlul tot timpul si sa fiu cu capu limpede big grin

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Betivii niciodata n-o sa recunoasca nimic. Eu acum chiar nu stiu nimic.
Nu sunt alcoolic, ca bautura e efemera
Da' cand ma rup, ma rup ca Andreea Balan pe scena
N-am nici o problema, n-am nevoie de pahar
Dispare sticla de pe masa parca-r fi Omar Haissam

| User a răspuns:

Cred ca tu stii cel mai bine ce este betialaughing.

| sorin a răspuns:

Aduce castigul de euforie, si cheltuirea banilor.Mai beau asa cand ies prin oras o sticla de vin ceva dar in nici un caz sa vin praf acasa.

| dororai a răspuns:

Te detaşezi puţin de lucrurile la care nu vrei să te gândeşti. Asta e tot. Şi uneori ai nevoie de asta...