| Barajag a întrebat:

Ce faceti atunci cand nu aveti la indemana o femeie(un barbat)?big grin

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Dragoste manuala..cu iubita mea rusoaica : Labayanova laughing

14 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, ce sa fac? Citesc atent instructiunile si dau singura cu aspiratorul.

| Vizitiul a răspuns:

Buna intrebarea, bravo!winking...multi o sa minta ca sa para decenti, dar eu o sa fiu sincer cu tine, e ceva normal(o fac la rece).

| hândel a răspuns:

Imi umflu femeia gonflabila, deci nu-i bai. laughing

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sincer? Cant la chitara laughing

| Cryssy a răspuns:

Pai ce sa fac. Eu intotdeauna ma gandesc la iubitul meu... Ma uit la poze... Ascult melodiile mele preferate si cele care mi se potrivesc...Si cam asta fac eu...

| Pho3nix a răspuns:

Nu fac nimic.
Stau ca prostul.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Il sun pe @bro rolling on the floorrolling on the floor sa-l intreb care mai e viata lui big grin tongue rolling on the floor

| remus a răspuns:

Apelez la vecina...

prfml
| prfml a răspuns:

Caut

| lily09 a răspuns:

Depinde la ce te referi... poti sa-ti speli vasele si singur daca nu ai o femeie la indemana nu? hahahahahahaha

| putzulica a răspuns:

Manuela, asculta mel asta:)) http://www.youtube.com/watch?v=w_2BjP8nVyE cu atentie! o sa razi si o sa iti dai si seama! e pentru toti asta!

| pypa007 a răspuns:

Pai uirsulika asculte muzica ma uit la filme de dragoste mai merg la un preten care are o chitara si cand niste melodii la care ma gandesc la persoana aia care o iubesc mult de tot si nu e langa minee ff de parte de mine cand aude pretenu meu iasa din camera ca nu vrea sa auda cantand pe mine ca al fac sa planga of of unde e porumbita mea cat de dor in mie de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sincer, prin ce trec eu nu vreau nimic, doar sănătate!
Pa, pa.

| AlexAxA a răspuns:

Niciodata o femeie nu o sa o ai la indemana... dar poti o sa ai sub control si la comandalaughing))