| zen0 a întrebat:

Ce faceti voi toata ziua?

EU: Ma trezesc la 1(cica somnul te face mai destept laughing), dau drumu la muzica la maxim, mananc, deschid pcu, sport.ro, TPU, verific mailul, fumez pe geam privind natura(2blocuri, o intersectie, un pom si lumea ce trece), imi dau seama ca s-a facut 4 si zic ce repede a trecut si ziua asta, ma uit ce filme au mai aparut(de obicei nu apar dar eu tot sper), mai dorm un pic pana la 6, mananc si pe la 8 ies afara pana pe la 12 sau 2 depinde) vin acasa beat sau treaz cu chef de caterinca, intru pe TPU 15-30-45minute si apoi ma culc. Am o viata plina de adrenalina laughing).

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
16 răspunsuri:
| kristy10 a răspuns:

M-ai facut sa rad

Răspuns utilizator avertizat
| Wøodenpints a răspuns:

Wow,ce viaţă interesantă ai. Te invidiez. Chiar faci chestii noi şi originale în fiecare zi!

Răspuns utilizator avertizat
| Wøodenpints a răspuns (pentru zen0):

Tu ai auzit de sarcasm?

Răspuns utilizator avertizat
| Wøodenpints a răspuns (pentru zen0):

Nu încercam să fiu comic. Încercam să fac o aluzie că nu-i pasă nimănui de ce faci tu toată ziua. Tu nu contezi.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Parcă eşti eu, mai puţin tot.

Răspuns utilizator avertizat
| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru zen0):

Lol, eşti pe bune? Ai mai auzit de glumă, de posibil intimitate, de chestii pe care lumea le crede "creepy"? Şi-s fată.

Răspuns utilizator avertizat
| gagicuta85 a răspuns:

Pai da, asta e viata de oameni lenesi.

Răspuns utilizator avertizat
| gagicuta85 a răspuns (pentru zen0):

Cu siguranta nu cea ce faci tu, mai sunt si alte lucruri importante de facut decat sa dormi si sa te distrezi, nu crezi? nu zice nimeni dormi si te distrezi in zile de sarbatoare in week-end, dar nu in zilele de lucruwinking

Răspuns utilizator avertizat