| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de munca sau treaba este pacat sa faci Duminica? ce parere aveti?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

E păcat să nu gândeşti.

| mona a răspuns:

Sa nu speli haine, sa nu faci curatenie...

| AliceHamingway a răspuns:

Duma parerea mea este o absurditate faptul ca nu poti taia sa matura sau gati, doar pentru ca e duminica. Ce fel de munca depui cand tai o foaie? Sau cand iti speli farfuria...
Sincer nu prea cred in chestiile aste asa ca nu-ti fa griji de pacate. bucura-te de viata.Nu se stie niciodata

| Wøodenpints a răspuns:

Să nu te speli pe mâini, pe dinţi, să nu mănânci, să nu bei apă...că altfel te trăsneşte dumniezo.

| Felys a răspuns:

Niciuna,duminica nu sta in loc timpul, e o zi ca toate zilele, cine merge la servici si e obosit sa mai faca treaba seara, poate foarte bine sa profite duminica sa faca o curatenie generala, sau o mancare mai elaborata