| anonim_4396 a întrebat:

Ce limbi stiti la perfectie?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La perfectie? ce inseamna la perfectie? sunt cuvinte in lb romana care nu le cunoaste un nativ crescut in Romania, in general avem un vocabular mic daca folosim 500-1000 de cuvinte diferite pe zi, in general conversatile sunt simple si se folosesc putine cuvinte, a repeta acelasi cuvinte nu inseamna ca ai un vocabular bogat

eu cunosc romana, germana, engleza, inteleg spaniola, pentru a vorbi cu cineva nu ai nevoie de mii de cuvinte sa fim seriosi

| Superior a răspuns:

Romana laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Romana, engleza si spaniola.

| August99 a răspuns:

Romana la perfectie
conversational engleza

| Juviia a răspuns:

Engleza,stiu toate cuvintele

| dfeel a răspuns:

La perfectie nici romana happy
Asa la nivel conversational, engleza si italiana.
Da' de ce ne iscodesti?

| anonim_4396 explică (pentru dfeel):

De curiozitate am intrebat