| anonim_4396 a întrebat:

Ce mancati la micul dejun si la ce ora?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Iau micul dejun in jur de ora 9. Mananc avocado pe paine prajita, omleta, bruschete sau sandvisuri cu branza/cascaval, salam si ardei gras.

| Celcestietot a răspuns:

O inghetata, 2 cupe pe aceasta, ca doar ce este vara si prima masa este cea mai importanta.

| gemeni6226 a răspuns:

De obicei intre 10-11 prefer gustare de ovaz cu seminte de chia si zmeura Dr. Oetker Vitalis.Pe urma mai maninc 2 batoane de Fitness cu gust de fructe.

| RKBlue a răspuns:

Micul dejun il iau intre 8 si 9.
De obicei mananc un mar, uneori si alte fructe(acum, pe vremea asta, afine), un iaurt simplu, beau o cana de lapte(don't judge me bitches rolling on the floor ) si uneori si cate ceva gen patiserie(croissant sau altele)

| mateisitudor a răspuns:

Eu prima masa o mananc intre 10:30 si 12:30. Nu stiu daca se mai pune ca fiind mic dejun laughing