| anonim_4396 a întrebat:

Ce noate ati luat azi la proba de romana oral?
Sa reveniti sa imi ziceti ce note mai luati big grin
Cine are note mai mari ca si ale mele primeste castigator, dar fara vrajeli.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am luat 10 cu foarte multe felicitari. numai eu stiu prin ce emotii am trecut

39 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eu am luat 15 azi; cica imi ofera pentru. data viitoare o reducere la jumate pentru ca m-am comportat bine azi, sper ca nu m-a inselat.; o sa revin cu amanunte.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bravo voua si felicitari!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Fiul mea a luat 10, cu felicitari!

| psiholoaga a răspuns:

Si eu am luat 10 la oral.

| psiholoaga a răspuns:

Vorbesc serios; desigur, au trecut cativa ani de atunci, nu l-am dat chiar ieri. Dar un 10 e un 10big grin
Enigma, cum ti-ai putea aminti? Ai lesinat de emotii la "examen".tongue

| lia a răspuns:

Eu am ceva timp de cand am dat bacu, dar m-am bagat in seama sa il imit pe Enigma laughing rolling on the floor
Am luat 10 la probele orale, sunt tare-n gura laughing

Shin
| Shin a răspuns:

Sora mea a luat 9 la romana... Daca e mai bine ca tine, imi dai mie medalia? Promit sa postez si restul notelor tongue
Shin

| Shin a răspuns:

Hm... cred ca m-ai tras pe sfoara la faza asta laughing De acum inainte pui tu notele primul tongue
Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

Oricum, asteptam si restul notelor, nu? Poate sor'mea ia note mai mari la restul si recupereaza, si-mi iau panglica tongue
Shin

Janina
| Janina a răspuns:

Eu am dat bacul anul trecut se pune...am luat 10 10 ...numai la romana scris 9 si in rest 10 10 10 tongue
imi dai coronita?

| hashe86 a răspuns:

Nu pot trage decat o singura concluzie de aici, romanii sunt buni la "orale".
chiar si eutongue daca bine imi amintesc cred ca am luat 10

pupimik
| pupimik a răspuns:

Felicitari si succes in continuare! :*

| Brigitta a răspuns:

Daca am dat bacul acum 2 ani se pune? laughing Am luat la 3 materii nota 10 (am dat si din limba materna). Se pune?happy

| Irina a răspuns:

Se pune daca am luat 10 numai ca acum 3 ani?happy

| Ciprian271 a răspuns:

Eu cred ca am luat mai mult decat tine. Eu am luat 9.65 la romana la oral.

| kuka a răspuns:

Am luat si eu 9 ):

| bibitza a răspuns:

10 love struck.pe bune

| bibitza a răspuns:

Pfff ce se cearta lumea aici pentru o fundita... ce faceti mai cu ea? o mancati?

| larisa_8487 a răspuns:

Noua

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok Shin eu am luat 9.5 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clau, eu am luat 10.merit fundita? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@enigma, clau a luat 10, 5rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@psiholoaga, l-am dat cumva impreuna? parca te cunosc... rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Shin vorbesc serios.
@psiholoaga vorbesti serios?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era o intrebare cat se poate de serioasa, observati si rubrica..nu e la Trivia/Amuzante deci va rog sa tratati intrebarea in acest sens.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@clau-intrebarea este pusa la conversatii, deci...,''ne putem conversa'', insa asta nu inseamna ca nu vorbim si serios.ai vazut tu pe vreunul sa rada in timp ce scrie raspunsul? deci, nu te mai ascunde dupa deget, si da-mi fundita ca eu am fost primul care a luat nota maxima. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma baieti, ati ramas cu buza umflata.alinu stiu, pana si la bac...tot 10 are! felicitari alinu stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@alinu stiu, pe tine nu te primim in discutie, pentru ca ti-ai schimbat poza aceea ''ispititoare''. tongue rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai maaa! alinu stiu!