| Nickname1890 a întrebat:

Ce parere aveti, 5 sticle de vodka, 1 de whiskey si 13 cutii de suc (1l) sunt de ajuns pentru o petrecere cu 17 persoane in club?

8 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Baga apa si niste baxuri de energizante ca daca se imbatawinking si ceva de mancare ca partyul sa fie reusit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Trebuie mai mult suc si mai putina vodca... deci facem asa lista:
3 sticle Baccardi Anejo, 2 de Chivas, 2 de Martini Branco, pentru fete, 20 lamai verzi, o galeata de gheata, un pachet de zahar brun pentru Mojito, 6 sticle de Coca Cola de 2 litri jumate pentru Cuba Libre, si 5 sticle de Asti, pentru udat fetele pe tricou la miezul noptii... acum iti ajunge sa faci o petrecere beton!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa, era sa uit: si trei lazi de bere Staroprama!

| Nickname1890 explică (pentru anonim_4396):

Omiti faptul ca totul are loc in club. Nu pot sa vin cu bautura mea

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nickname1890):

Strangi bani la ciorapi si le cumperi! OK, in loc de Chivas comanzi ballantines, in loc de Asti bagi niste Angelli, si gata! Muzica sertanejo si forro braziliana ai, sau iti dau eu? laughing

| TheBlackAng3l a răspuns:

Depinde ce fel de persoane prietene ca sunt unele persoane care dau pe gat o sticla de vota singuri intr-o seara big grin dar, daca este bun simt, este de ajus :d

Răspuns utilizator avertizat
| Alinaalinutza33 a răspuns:

Eu zic ca da!