| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de berbec si leu ca un cuplu? eu sunt berbec (baiat), berbecii nu sunt frumosi., si uneori am impresia ca sunt prea urat pentru ea :/

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mai degrabă, prea naiv.

| mgtow a răspuns:

Eu sant berbec si arat bine, dar ele nu stiu sa aprecieze ceea ce e bun in viata laughing

| ToKen a răspuns:

Cine ti-a zis ca berbecii nu-s frumosi? laughing

| RAY a răspuns:

Chesti cu zodiile e o mare porcarie cum poti crede in asa ceva? tu cunosti toti berbeci din lume? sunt lei calmi sau nervosi, suntem diferiti, tu ai impresia ca stelelor le pasa de noi ele au constinta sau ce? gandeste cu partea rationala si tu

| Kaℓi a răspuns (pentru RAY):

Ia uite, sunt de acord cu tine de data asta happy e o premiera!

| Drimmero a răspuns:

Nu conteaza zodia pe care o ai, astea sunt doar pronosticuri, nu au nicio legatura cu viata ta. Frumusetea este a ochiului celui care priveste, e ceva subiectiv aceasta brava frumusete.

| OldSoul a răspuns:

Nu ai sanse la ea.
Daca crezi in statistici d-astea tampite si mai spui ca esti si urat deja ai pornit cu stangul, ar fi un miracol sa accepte sa fie cu tine.

| R0R0 a răspuns:

Berbecii sunt frumosi. Foarte frumosi!

| Florentina9210 a răspuns:

Leu si Berbec= cuplu. Combinatie mortala. Dintotdeauna m-am inteles bine cu persoanele din zodia aceasta.
Logic, pentru noi Leii, oricine este prea urat. Glumesc!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Leu si Berbec. EU si EU. Doua ego-uri într-o relatie... Numai Foc si pasiune. Oare pot doua semne atât de puternice sa se împace unul cu altul? Cu siguranta.

Tu – unul dintre cele mai reusite exemplare ale umanitatii, facut pentru a straluci si pentru a fi cel dintâi. Berbecul – creierul pulsând de idei si inima plina de pasiune. Oare cum ati putea sa NU va întelegeti? Superstarurile zodiacului (cum îmi place sa le spun acestor doua semne) nu pot avea decât o relatie pe masura : adica mereu pasionala, incitanta, activa si spumoasa.

Bineînteles, pe cât de repede se aprind doua Focuri, pe atât de volatil devine viitorul. Adica nesigur. Fiindca si Berbecul are cam acelasi defecte ca si tine, iar când va certati, ies scântei la propriu. Nici unul dintre voi nu stie sa faca lucrurile pe jumatate. Asta înseamna entuziasm în actiune, dar si încapatânare într-o discutie. Cât despre vechea problema a argumentelor, amândoi sunteti la fel de abili, asa ca este posibil (dar ce zic eu posibil? foarte-foarte probabil!) ca certurile sa dureze, sa fie aprige si sa se lase cu demonstratii de karate... Deci atentie, nu te certa cu Berbecul! Daca înca sunteti la început si esti tentat sa treci peste acest pasaj, întrebându-te cum ai putea sa te certi cu sufletul tau geaman, un indiciu : Berbecului îi cam fug ochii. Flirtul este atât de fascinant pentru el, încât îl face chiar si de amorul artei... Nu c-ar merge mai departe, dar de privit, priveste.

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu stiu de frumos dar clar prea inteligent nu esti daca crezi in chestiile alea

| Catalina_Baitanu_2001 a răspuns:

Buna eu cred ca berbeci se potrivesc cu leii deoarece sunt mai incapatanati si se inteleg in conversatii. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Catalina_Baitanu_2001 a răspuns:

Eu cred ca berbeci se inteleg cu leii intr-un cuplu deoarece sunt incapatanati si se inteleg cand vorbesc. Sper ca te-am ajutat. Fundaaa?