| IonutSpaghetti a întrebat:

Ce parere aveti de manelisti? Nu am personal nimic cu ei, dar dupa mine 90% nu toti, sunt genul ala de oameni cu brigazi care scot briceag daca te iei cu mine, oameni care nu stiu nimic, 0 cultura 0 iq, voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ma intereseaza ce muzica asculta omul atat timp cat e un individ civilizat in societate.

| IonutSpaghetti explică (pentru suntserios):

Pai sunt manelisti civilizati dar multi din ei nu sunt, mai sa fim seriosi un om care asculta clasica sau rock teoretic e mai ok decat un manelist care vorbeste de batai si bautura, si rapul e ok acolo se vorbeste de droguri dar ii duce capul si macar au curaj sa zica lucrurile pe fata, in manele same thing over and over again.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am o parere proasta despre cei care pun etichete in functie de genurile muzicale sau produsele artistice pe care le consuma altii.

| CostinAlamariu a răspuns:

Idioți.