| Valtab a întrebat:

Ce părere aveți de o fata care pretinde că este educata și foarte cuminte insa atunci când se enervează folosește expresiile, da-te-n s.nge și da-te-n sl.boz?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Spune ce aude si daca tatal, fratele ei sau cei cu care petrece mai mult timp folosesc aceste expresii, instinctiv le foloseste si ea.
Nu-si da seama ce spune dar stie ce efect au expresiile asupra celorlalti si atunci le foloseste, e un automatism.
Foarte tanara foloseam si eu o expresie deocheata si abia dupa ce mi s-a atras atentia de mai multe ori am incercat s-o schimb.Se intampla.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că pretinde.

| Nirvanaaa a răspuns:

Ii mai scapă omului la nervi laughing. Cine știe pe unde le-a auzit. Nu exista om perfect pe lumea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se autoreclamă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o fată foarte educată. Cu stângul.

| Cheo0S a răspuns:

Ca ar trebui sa-si gaseasca prietene fete. Si sa nu mai umble cu toti tiganii.