| MladinA a întrebat:

Ce parere aveti despre citatul :"Fiecare om a fost, este si va fi tot ce si-a dorit in viata?"

3 răspunsuri:
| MladinA explică:

@alexx17 Am vazut documentarul...mi-a schimbat viata!

| alexx17 a răspuns:

happy daca vrei sa intelegi mai binbe expresia asta te rog uitate este un documentar de 1 ora si ceva se numeste the secret si in caz cxa nu il gasesti contacteaza-ma la alexx_alexxandru2008 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

fiecare om este ce-si doreste in viata, cu viitorul nu e bine sa ne jucam deoarece nu se stie cand iti cade o caramida in cap sau castigi la loto